NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Instalacje Odciągowe do Trocin – Instalacje Odciągowe do Wiórów

Instalacje Odciągowe do Trocin - Instalacje Odciągowe do  Wiórów
Instalacje Odciągowe do Trocin – Instalacje Odciągowe do Wiórów

Technika Odpylania i Filtracji – Wielofunkcyjne modułowe odpylacze filtracyjne odpylanie przemysłowe i filtrowentylacja. Instalacje odciągowe i odpylające. Odpylacze – oddymianie, odpylanie, filtrowentylacja – Odpylanie w przemyśle drzewnym. Odciąg cyklonowy. Instalacje Systemy Odpylania – Instalacje Odciągowe do Trocin – Instalacje Odciągowe do Wiórów.

Cyklony do trocin i wiórów - odpylanie i separacja trocin - Odpylacze filtracyjne
Cyklony do trocin i wiórów – odpylanie i separacja trocin – Odpylacze filtracyjne

Odciągi Trocin – Wiórów – Profesjonalne Odciągi Trocin.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.