NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciągi przemysłowe do plotera frezującego CNC i piły

Flat table - Odciągi przemysłowe do centrum obróbczego - plotera frezującego CNC i piły do rozkroju płyt panelowych
Flat table – Odciągi przemysłowe do centrum obróbczego – plotera frezującego CNC i piły do rozkroju płyt panelowych

Odciągi pod obrabiarki CNC Do obróbki Drewna – Bogate Doświadczenie w Projektowaniu i Doradzaniu właściwych rozwiązań filtrowania odpadów, kurzu, pyłów, wiórów i trocin. Odciągi workowe trocin, przemysłowe odciągi pyłów i wiórów do pracy z ploterem frezującym CNC do cięcia, rozkroju, wiercenia i frezowania.

Odciągi do wiórów, trocin - Obróbka drewna - Odciągi do trocin drewna - Urządzenia odsysania
Odciągi do wiórów, trocin – Obróbka drewna – Odciągi do trocin drewna – Urządzenia odsysania

Odciągi Przemysłowe – System filtracji powietrza – Producent Instalacji Odpylania – Układy odpylania dla przemysłu – Rozwiązania dla przemysłu – Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie – Centralne systemy wyciągowe dla przemysłu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.