NASZE MASZYNY

Profesjonalne maszyny prosto z Włoch. Bezpośrednie dostawy maszyn – urządzeń- narzędzi do obróbki aluminium – PCV – kompozytów – Alucobond – włókno-cement – tworzywa sztuczne – drewno.

Zaciskarki do naroży okna drzwi. Prasy do obróbki krawędzi płyt elewacyjnych typu Alucobond. Automaty tnące do cięcia profili Alu z elektronicznym pozycjonowaniem elementów ciętych. Dobieramy właściwą technologię do wymaganej obróbki danego materiału: piły, frezarki, prasy, plotery CNC, centra obróbcze sterowanie numerycznie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ MASZYN I URZĄDZEŃ DO ALU-PCV-ALUCOBOND

Piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia pod różnym kątem aluminium PCV w trybie automatycznym i numerycznym. Frezarko kopiarki i szprosarki do obróbki profili okienno-drzwiowych i systemów fasad z alu. Centra tnąco-obróbcze do elementów montażowych systemów z fotowoltaiki. Centra obróbcze 3,4,5-osiowe do produkcji elementów wykonanych z aluminium tworzyw sztucznych kompozytów. Pionowe piły panelowe do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych włókno -cement. Maszyny do obróbki płyt elewacyjnych typu Alucobond. Narzędzia wyposażenia maszyn i urządzeń. Serwis maszyn.

Piły dwugłowicowe ALU / PCV

Dwugłowicowa piła profili z aluminium / PCV Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa – Piła podwójna ukośnica

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa - Piła podwójna ukośnica
Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa – Piła podwójna ukośnica

Piła do cięcia profili okiennych z aluminium i PCV. Gładka krawędź uciętych narożników z aluminium. Jakość cięcia piły tarczowej to główny czynnik wpływający na wygląd gotowego okna i drzwi. Ewentualny błąd operatora w wymiarach i złe ustawienie kątowe prędko eliminuje równoczesne cięcie dwiema tarczami. Cięcie robocze 4.000 mm. Przecinarka dwugłowicowa ze stałą lewą głowicą i prawą jednostką cięcia ruchomą z automatycznym ruchem sterowanym numerycznie. Pneumatyczne nachylenie zespołu tnącego głowic + 22,5° /+45°/90°/-45° z mechanicznymi ogranicznikami do ustawień głowicy w stopniach pośrednich.

Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm
Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm

Piła tarczowa do precyzyjnego cięcia profili okienno – drzwiowych z aluminium. Silniki o mocy 2,2 KW (każdy). Akcesoria na wyposażeniu 2 ostrza tarczy piły Widia Ø 500 mm. Zintegrowany zestaw osłonowy do obszaru cięcia piły. Szt. 4 poziome zaciski pneumatyczne. Szt. 2 pionowe imadła pneumatyczne. Pneumatycznie chowany centralny wspornik profilu. Mgielnica ostrza tarczy piły do cięcia profili. Pistolet do przedmuchiwania wiórów ze spiralą 3 mb. Mobilny przenośnik rolkowy (2,5 mb) po prawej stronie głowicy ruchomej. Opakowanie: folia termokurczliwa. Precyzyjna piła dwugłowicowa do cięcia profili PCV/okiennych i drzwiowych.

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500
Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500

Nowa piła do podwójnego cięcia ukośnego profili okiennych i drzwiowych w aluminium i PCV. Wydajna piła dwugłowicowa do cięcia bez wyrwań kształtowników z aluminium i PCV. Na wyposażeniu piły z 2 głowicami: Zarządzanie pojedynczymi cięciami. Zarządzanie niewymiarowymi cięciami. Zarządzanie cięciami ponadgabarytowymi. Zarządzanie cięciem krok po kroku. Zarządzanie cięciami obrotowymi. Import list cięć z protokołem standardowym. Eliptyczny wysuw tarczy ostrza piły pozwala uzyskać możliwie najwyższą precyzję cięcia profili. Cięcie na pile dwugłowicowej w stolarce otworowej zwiększa wydajność produkcji w stosunku do wyników osiąganych na piłach jednogłowicowych.

Długość cięcia roboczego 4.000 mm.
TRITON- Długość cięcia roboczego 4.000 mm.

Przecinarka klasy Premium – Tarcze i piły do cięcia aluminium prosto z fabryki we Włoszech. Polepsz jakość wyrobów – zredukuj koszty produkcji i wyprzedź konkurencję. Najlepsze maszyny do cięcia – Cięcie Profili Aluminiowych – Wysoka Wydajność Maszyn i Urządzeń – Automatyczna maszyna tnąca dwugłowicowa do profili aluminiowych. Piła dwugłowicowa cięcie kształtowników z aluminium. Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych okna, drzwi, elementy fasad, ogrody zimowe. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALUminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.