Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Prasa krawędziowa hydrauliczna Futura

Prasa krawędziowa Futura Warcom
Prasa krawędziowa Futura Warcom

Synchroniczna hydrauliczna prasa krawędziowa dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą największego zakresu wydajności w plastycznym gięciu blachy. Gama modeli pras Futura oscyluje od 50 ton do 1500 ton. W pełni dająca się konfigurować prasa krawędziowa, włączając w to specjalne konfiguracje tandemowe oraz tandemy podwójne.

Precyzyjne krawędziarki CNC w procesie trwałego odkształcenia blachy – Prasy krawędziowe servo gwarantuję dokładność kąta gięcia oraz niezmienny kąt gięcia na całej długości gięcia krawędzi blachy. Program do obsługi pras krawędziowych umożliwia automatyczny dobór narzędzi, ustalenie sekwencji gięcia pozostawiając operatorowi maszyny możliwość manualnego wprowadzania zmian.

Uniwersalna prasa hydrauliczna krawędziowa Futura
Uniwersalna prasa hydrauliczna krawędziowa Futura

Prasy krawędziowe firmy Warcom do gięcia o ogromnej wydajności przy zachowaniu precyzyjnego gięcia. Różne kształty blachy w procesie plastycznego gięcia na prasie krawędziowej. Złożone procesy robocze gięcia krawędziowego. Wyjątkowo solidna rama prasy wykonana z pojedynczego bloku stalowego gwarantuje dokładność pozycjonowania suwaka rzędu +/- 0,01 mm. Dodatkowo niezależna rama C, eliminuje zakłócenia spowodowane ugięciem samej ramy. Szybki ruch górnej belki powtarzalny o dużej precyzji, dzięki systemowi przesuwu suwaka z płytami Rexilon, w systemie Auto-Lube.

Synchroniczna hydrauliczna prasa krawędziowa Futura
Synchroniczna hydrauliczna prasa krawędziowa Futura

Prasy krawędziowe włoskiej fabryki maszyn Warcom to najwyższej jakości prasy hydrauliczne, które gwarantują najwyższą wydajność obróbki plastycznej blach. 3 osie sterowane CNC oraz kompensacja ugięcia stołu. Światowej rangi producent zaawansowanych pras krawędziowych i nożyc gilotynowych Warcom. Prasy krawędziowe CNC, gilotyny do cięcia blachy – produkcja w UE – najwyższa jakość. W ofercie maszyn poza klasycznymi modelami pras krawędziowych, wszystkie możliwości projektowania i produkcji maszyn poza standardowym zakresem. Na wyposażeniu prasy krawędziowej Futura specjalne narzędzia i akcesoria dostosowane do potrzeb i wymagań użytkownika.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.