Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły pionowe K.G.S

Piła pionowa formatyzerka K.G.S. rozkrój i formatowanie płyt w pionie w poziomie na pile pionowej.

Pilarki panelowe – pionoea piła do rozkroju płytz płyty meblowej, kompozytów, tworzyw sztucznych. Piła pionowa KGS M 5-B o polu cięcia płyty 5100 x 2100 mm, głębokość 80 mm pochył agregatu agregatu tnącego w przedziale kątowym: 0°- 90° średnica piły Ø 300 mm

G.M.C Machinery z Carpi koło Modeny to wiodący na skalę światową producent solidnych pilarek pionowych. Fabryka pił pionowych G.M.C srl wyznacza standardy w projektowaniu i produkcji pił do rozkroju płyt. Solidne pionowe pilarki do rozkroju płyt produkcji G.M.C. Machinery to rzeczywistość przemysłowa na skalę światową. Pionowe pilarki
do rozkroju płyt z podcinakiem z optymalizacją i załadunkiem usprawniają produkcję i podnoszą jakość produktu. Pionowe centra obróbkowe do piłowania, formatowania, frezowania frezami trzpieniowymi krzywoliniowego, profilowania, wiercenia, szlifowania. G.M.C. Machinery to specjalista w zakresie rozkroju płyt. Poniżej TAURUS 210 – piła pionowa do cięcia płyty meblowej. Rozkrój płyty meblowej przy pomocy nowego systemu mocowania płyty panelowej na blacie stołu roboczego. TAURUS 210 mm. 5000 mm. 2100 mm. 50 mm na głębokość. Moc silnika głowicy tnącej piły (2.9 kW) HP 4.

Piła pionowa formatyzerka K.G.S. rozkrój i formatowanie płyt w pionie w poziomie na pile pionowej.

Piła pionowa TAURUS 210 do rozkroju płyt wiórowych w pionie i w poziomie wykorzystuje dodatkowe mocowanie ciętej płyty dzięki systemowi podwójnego docisku, których wysokość położenia na blacie stołu reguluje się wygodnie dzięki śrubie nastawnej. Docisk płyty meblowej mdf na blacie stołu piły pionowej jest realizowany w dwóch miejscach jednocześnie. Produkcja mebli – Cięcie pod kontrolą – Piły formatowe. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Machinery Piła panelowa pionowa – piła do rozkroju i cięcia płyt laminowanych kgs – Pionowe piła panelowa – GMC / K.G.S. piła stojąca do cięcia płyt panelowych

Piła pionowa formatyzerka K.G.S. rozkrój i formatowanie płyt w pionie w poziomie na pile pionowej.

Pionowa pilarka formatowa przeznaczona jest do cięcia płyt w pionie i w poziomie. Dobrze reagująca na komendy piła K.G.S. 700 do końca spełnia wysokie wymagania użytkownika. Powodów zadowolenia należy poszukać w dwóch przyczynach: program przy obliczaniu rozkroju uwzględnia cięcia formatek „od krawędzi do krawędzi”. Pozostające do wycięcia z płyty kilka formatek różnych rozmiarów program odcina w pamięci w poprzek płyty pasek szerokości największej z formatek i mniejsze umieszcza na tym pasku. Program na pile ma też możliwości optymalizacji cięcia okręgów i kształtów nieregularnych. Pryzmatyczne prowadnice do prowadzenia głowicy tnącej. Cięcia pionowe wykonywane w 5 punktach blokowania belki nośnej ruchomej głowicy piły. Wejście i powrót tarczy piły w obręb głowicy wspomagane przez pneumatyczny siłownik uruchamiany z panelu operatora. Precyzyjna regulacja położenia podcinacza piły. Prowadnica zmechanizowana z wyświetlaczem pozycji, regulowany zasięg.Pionowa piła formatowa do rozkroju płyt sterowana numerycznie. Piła pionowa do płyt
z piłą podcinaka lub frezem płaskim kształtowym. Piły pionowe do płyty elewacyjnej oraz meblowej w jednym. Pilarka piła pionowa do cięcia płyt meblowych.

Formatyzerka pionowa G.M.C. / K.G.S 700 do rozkroju płyt mdf charakteryzuje się nową konstrukcją mocowania agregatu piły tarczy tnącej. Najważniejsze cechy programu do rozkroju na pile pionowej to: Prostota obsługi – łatwy i przyjazny interfejs użytkownika. Wysoka efektywność optymalizacji rozkroju. Częste aktualizacje, wszechstronność działania. Automatyczne wymiarowanie formatek według wprowadzonych reguł, szerokie możliwości importu i eksportu, raporty i wydruki cięć płyty.

Piła pionowa formatyzerka K.G.S. rozkrój i formatowanie płyt w pionie w poziomie na pile pionowej.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.