Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbcze CNC stal, alu / kompozyty Ironturn

Centrum obróbkowe profili stalowych Ironturn
Centrum obróbkowe profili stalowych Ironturn

IRONTURN 4 osiowe z wrzecionem ISO30 o mocy 6,6 kW. 4 osiowe centrum obróbkowe do aluminium i stali do wzmocnień stalowych do okien z PCV. Solidne centrum obróbkowe do wiercenia i frezowania profili żelaznych. Idealne centrum obróbkowe do profili do stolarki okienno – drzwiowej, p.poż. Regulowane 4 imadła mocujące obrabiany profil, gwarantują solidność zablokowania profilu oraz precyzję obróbki frezerskiej na maszynie. Możliwość obróbki profili dłuższych niż długość pola roboczego na maszynie.

Solidne centrum obróbcze do profili ze stopów aluminium, tworzyw sztucznych i stali.
Solidne centrum obróbcze do profili ze stopów aluminium, tworzyw sztucznych i stali.

Centrum obróbkowe IRONTURN potrafi wykonać obróbkę Flowdrill. Wymiary: 4500 x 1450 x 2000 mm.Waga: 1.200 kg. Moc wrzeciona elektrycznego 8,5 kW. Liczba zerowych odniesień 1. Liczba standardowych zacisków szt. 6. Przechowywanie narzędzi w magazynku 5-pozycyjnym. Uchwyt narzędzia. Oś X: 4253 mm. Oś Y: 340 mm. Oś Z: 255 mm. Prędkość w osi: X 40 m/min., Y 20 m/min. Z 20 m/min. Centrum obróbkowe do stali i elementów wykonanych z żelaza IRONTURN jest skonfigurowane jako najbardziej kompaktowe centrum obróbcze dedykowane do obróbki żelaza. Pomimo swoich rozmiarów może obsługiwać profile do 6 metrów długości o maksymalnym przekroju 130 x 130 mm. Odpowiednia maszyna dla firm, które pragną uzyskać profesjonalne wykonanie. Maszyna jest wyposażony w centralną belkę uchylną z ruchem o napędzie pneumatycznym i w zakresem obrotu blatu w przedziale kątowym: od -90°, 0°, +90°. Centrum obróbcze IRONTURN uzupełnia 5-pozycyjny centralny automatyczny magazynek, szt. 4 solidne imadła mocujące, podwójny system smarowania (mikrokropla + płyn) oraz wyjmowany zbiornik drenażowy ułatwiający usuwanie resztek po obróbce. Dzięki swojej prostocie użytkowania i zwartości budowy, centrum obróbcze IRONTURN doskonale sprawdza się w małej branży usług ślusarskich oraz w branży okienno-drzwiowej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.